často kladené otázky

Máte otázku?

FAQ

Info

Sme tu, aby sme vám pomohli 7 dní v týždni a odpovedali do 24 hodín. Väčšinu odpovedí na vaše otázky nájdete priamo na tejto stránke. Prípadne nám môžete poslať email alebo zatelefonovať.

chlebíček s mozzarellou bazalkovým pestom a paradajkou

Naša spoločnosť FRESH REPUBLIC s.r.o. vytvorila značku – Pán chlebíček, ktorá vyrába výborne obložené chlebíčky a sladké dobroty na objednávku v Bratislave.  Ponúkame štýlový catering na rôzne firemné eventy,  rokovania, besedy či oslavy v podobe čerstvých a chutných obložených chlebíčkov.

Objednávky prijímame emailom alebo cez kontaktný formulár, prípadne telefonicky. Vašu objednávku vám spätne potvrdíme. Dohodneme si zloženie chlebíčkov, čas a miesto doručenia a spôsob platby.

Doručujeme pondelok až piatok od 7:00 do 20:00

Sobota a nedeľa po konzultácii.

 

Chlebíčky sú určené k okamžitej konzumácii. Pripravujeme vám ich vždy čerstvé na konkrétny čas podľa vašich požiadaviek, v chladničke vám vydržia niekoľko hodín. Odporúčame ich skonzumovať v deň objednania.

Áno. Pri výrobe chlebíčkov sa do veľkej miery vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. Dekorácie chlebíčkov robíme sezónne a s prihliadaním na najnovšie trendy a moderné chute. Konečné zloženie a dizajn chlebíčkov teda vieme v prípade záujmu upraviť vašim potrebám.

Naše obložené chlebíčky Vám vieme pripraviť aj vo variante vhodnom pre ľudí s intoleranciou na lepok alebo laktózu, prípadne vegánske.

Bezlepkový chlebík – 1 ks + 0,40 eur (napíšte prosím do poznámky pri objednávke)

Bezlaktozový variant (napíšte prosím do poznámky pri objednávke) .

Vegánsky variant (napíšte prosím do poznámky pri objednávke) .

Minimálna objednávka je 5 ks .

Chlebíčky sú balené v kartónovej krabici (610-400-70mm), doručené vám sú na presný dohodnutý čas a miesto. Rozvoz obložených chlebíčkov v Bratislave je zadarmo v rámci Starého Mesta, Ružinova, Nového Mesta a Rače, ostatné mestské časti sú spoplatnené podľa cenníka ktorý nájdete tu.

Objednávky príjimame cez kontaktný formulár, emailom alebo telefonicky.

 

Minimálna objednávka je 30 ks chlebíčkov – pri osobnom odbere na Račianskej ul. č. 151 alebo v hodnote 65 EUR s doručením ( môže byť kombinácia chlebíčkov + sladké / slané pečivo ). Druhy chlebíčkov je možné kombinovať minimálne po 5 kusov. Pri vašej objednávke odporúčame počítať 2-3 ks chlebíčkov na osobu. 

Akceptujeme všetky spôsoby platby podľa vašej preferencie. Je možné platiť v hotovosti pri prevzatí, platobnou kartou alebo vám vystavíme faktúru, ktorú uhradíte prevodom. Všetky ceny našich produktov sú uvádzané s DPH.

Rozvoz objednávok v Bratislave je zadarmo pri objednávke v hodnote od 65 eur v rámci Starého Mesta, Ružinova, Nového Mesta a Rače, ostatné mestské časti sú spoplatnené podľa cenníka ktorý nájdete tu.

Ak máte záujem o osobný odber nájdete nás na Račianskej 151 v Bratislave.