často kladené otázky

Máte otázku?

FAQ

Info

Sme tu, aby sme vám pomohli 7 dní v týždni a odpovedali čo najskôr. Väčšinu odpovedí na Vaše otázky nájdete priamo na tejto stránke. Prípadne nám môžete poslať email alebo zatelefonovať.

chlebíček s mozzarellou bazalkovým pestom a paradajkou

Naša spoločnosť FRESH REPUBLIC s.r.o. vytvorila značku – Pán chlebíček, ktorá vyrába výborne obložené chlebíčky a sladké dobroty na objednávku v Bratislave.  Ponúkame štýlový catering na rôzne firemné eventy,  rokovania, besedy či oslavy v podobe čerstvých a chutných obložených chlebíčkov.

Objednávky prijímame cez náš e-shop, prípadne telefonicky 0908 699 411 alebo emailom na ahoj@panchlebicek.sk

Po odoslaní vašej objednávky, prosím počkajte na jej potvrdenie.

Doručujeme pondelok až piatok od 7:00 do 19:00

Sobota – po konzultácii.

Nedeľa – ZATVORENÉ

Chlebíčky sú určené k okamžitej konzumácii. Pripravujeme vám ich vždy čerstvé na konkrétny čas podľa vašich požiadaviek, v chladničke vám vydržia niekoľko hodín. Odporúčame ich skonzumovať v deň objednania.

Áno. Pri výrobe chlebíčkov sa do veľkej miery vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. Dekorácie chlebíčkov robíme sezónne a s prihliadaním na najnovšie trendy a moderné chute. Konečné zloženie a dizajn chlebíčkov teda vieme v prípade záujmu upraviť vašim potrebám.

Naše obložené chlebíčky Vám vieme pripraviť aj vo variante vhodnom pre ľudí s intoleranciou na lepok alebo laktózu, prípadne vegánske.

Bezlepkový chlebík – 1 ks + 0,40 eur (napíšte prosím do poznámky pri objednávke)

Bezlaktozový variant (napíšte prosím do poznámky pri objednávke) .

Vegánsky variant (napíšte prosím do poznámky pri objednávke) .

Minimálna objednávka je 5 ks .

Chlebíčky sú balené v kartónovej krabici (610-400-70mm), doručené vám sú na presný dohodnutý čas a miesto. Rozvoz obložených chlebíčkov v Bratislave je spoplatnený podľa cenníka ktorý nájdete tu.

Objednávky príjimame cez náš e-shop, emailom alebo telefonicky.

 

Minimálna objednávka je 15 ks chlebíčkov – pri osobnom odbere na Račianskej ul. č. 151 alebo v hodnote 50 EUR s doručením ( môže byť kombinácia chlebíčkov + sladké / slané pečivo ). Druhy chlebíčkov je možné kombinovať minimálne po 3 kusoch. Pri vašej objednávke odporúčame počítať 2-3 ks chlebíčkov na osobu. 

Akceptujeme všetky spôsoby platby podľa vašej preferencie. Je možné platiť v hotovosti pri prevzatí, platobnou kartou alebo vám vystavíme faktúru, ktorú uhradíte prevodom. Všetky ceny našich produktov sú uvádzané s DPH.

V prípade, ak požadujete platbu na faktúru a zatiaľ nie ste náš pravidelný zákazník, obráťte sa na nás telefonicky alebo emailom po odoslaní vašej objednávky. Ak ste u nás už objednávku realizovali, stačí zadať IČO do poznámky pri objednávke.

Štandardne doručujeme 0,5l nealko nápoje (minerálky, sýtené nápoje coca-cola, fanta, sprite, džúsy) prípadne na objednávku Vám vieme doručiť kávu v termo nádobach, čaj, alebo čerstvú štavu.

Stačí nás s vašou požiadavkou kontaktovať emailom na ahoj@panchlebicek.sk 

V prípade zabezpečenia väčších cateringov sa na nás neváhajte obrátiť s vašou predstavou (dátum, čas, počet hostí, preferencie občerstvenia) a ponuku Vám vypracujeme na mieru.

Rozvoz objednávok v Bratislave je spoplatnený podľa cenníka ktorý nájdete tu .

Ak máte záujem o osobný odber nájdete nás na Račianskej 151 v Bratislave.